Щорічно у третю п’ятницю березня відзначається Всесвітній день сну. Це важливе нагадування про підтримку здорових звичок сну. Вже декілька років поспіль ESMANA спільно з УАПс долучаються до міжнародної ініціативи та проводять спільну конференцію, сприяючи підвищенню обізнаності та розумінню розладів сну серед населення та фахівців.
Дарія Костюкова відкрила захід та розповіла про міжнародну співпрацю та проєктну діяльність Громадської організації “Європейська асоціація медицини сну та нейрофізіології” в галузі медицини сну в Україні, анонсувала наступні події та озвучила плани на майбутнє.
Попередній
Наступна
Цьогоріч темою Всесвітнього дня сну визначено «Рівність сну для глобального здоров’я». Сон має важливе значення для здоров’я, але сьогодні існують значні відмінності в здоров’ї сну між населенням у всьому світі. Зокрема, через військову агресію сон українських родин значно погіршився протягом останніх років і велика частина населення відчуває тиск порушень сну.
Під час конференції провідні українські фахівці у галузі сну разом з міжнародними експертами обговорювали актуальну сучасну науково-практичну інформацію про різні аспекти сну у дітей та наслідки психотравмуючого впливу війни на сон українських родин.
Наталія Домрес вперше представила результати власної дослідницької роботи про зміни сну та побуту понад 1200 українських дітей під час повномасштабного військового вторгнення.
До конференції також долучився почесний член ЄАМСН та друг України Еккехарт Падітц. Він виступив з актуальною доповіддю про значення мелатоніну при розладах сну у ранньому дитинстві.
Попередній
Наступна
Насичений час з найкращими спеціалістами з медицини сну, які поділилися знаннями та досвідом для допомоги у лікуванні та покращенні сну українців.